مختصر اطلاعات شهر دوسلدورف

این شهر که در غربی‌ترین نقطه آلمان قرار گرفته است بعد از شعر میلان دومین شهری است که در صنعت مد و هنر فعالیت می‌کند. این شهر هفتمین شهر بزرگ آلمان به شمار می‌رود.

این شهر در منقطه دلتا ای واقع شده که همین امر سبب گشته تا زمین های شهر دوسلدورف حاصل خیز و قابل کشاورزی باشد. همچنین دارای آب و هوای سرد و خنک است که میانگین دمای هوای شهر در طول سال حدود ۱۴ درجه سانتی‌گراد هست.

پرواز تهران به دوسلدورف

خوشبختانه برای ابن مسیر پروازی به صورت مستقیم از تهران می‌توان ( بلیط دوسلدورف ) را به صورت آنلاین از سایت آنیل پرواز رزرو نمود و با اخذ فوری ویزای آلمان می‌توان که این شهر سفر کرد. که آن هم کارشناسان ما شما را در این مسیر یاری خواهند نمود.

قیمت بلیط دوسلدورف

نرخ بلیط دوسلدورف در تاریخ های مختلف و در فصل های مختلف سال متفاوت می باشد همچنین قیمت پروازها بستگی به نوع ایرلاین دارد که بهتر است برای خرید بلیط دوسلدورف از بخش جستجوی پروازهای خارجی مبدا و مقصد را انتخاب نمایید تا قیمت پروازها را برای تاریخ مدنظر خود مشاهده نمایید. همچنین امکان خرید بلیط به صورت چارتری مهیا می‌باشد.

اطلاعات فرودگاه شهر دوسلدورف

این شهر دارای فرودگاهی بین‌المللی و بزرگ است که نام آن Düsseldorf International Airport می‌باشد و کد اختصاری آن DUS است.