جزیره‌ای در قلب دریا

ولکانا که بعضا با نام‌های ولکان یا ولکانو نیز شناخته می‌شود جزیره‌ای کوچک در ایتالیا می‌باشد که از جنوب به سیسیل و از شمال به جزیره آئولیان راه دارد.در زبان اروپایی vulcano به معنی (الهه‌ی آتش رومی) است که علت این نام گذاری به دلیل ساختار کوه‌های آتشفشانی و چشمه‌های آب گرم این جزیره می‌باشد. ولکانا دارای معادن گوگرد و سنگ آهن نیز می‌باشد که از در طول دوران تاریخ به دلیل وجود این معادن بین رومیان و یونانیان بر سر این جزیره جنگ بوده.

نمایی از جزیره ولکانا

راه‌های سفر به ولکانا

از آنجایی که برای سفر به این جزیره زیبا نیازمند دریافت ویزای کشور ایتالیا هستید همکاران ما در آنیل پرواز می‌توانند شما را در انجام مراحل اخذ ویزا یاری نماییند. همچنین این جزیره‌ی ولکانا دارای فرودگاهی محلی است که شما باید برای رسیدن به این جزیره به صورت دو مرحله سفر کنید یعنی در مرحله نخست بلیط ارزان رم و یا میلان را رزرو نمایید و سپس از آنجا بلیط جزیره ولکانا را تهیه کنید که البته در این مرحله می‌توانید برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها از راه زمینی  و دریایی نیز به این جزیره بروید.

قیمت بلیط رم و میلان 

همانطور که گفته شد برای سفر به ولکانا ابتدا باید بلیط هوایی شهرهای رم یا میلان را تهیه کنید. پایینترین نرخ بلیط چارتری میلان حدود یک میلیون و نهصد هزار تومان و ارزانترین قیمت پرواز رم تقریبا دو میلیون و یکصد هزار تومان می‌باشد.نرخ بلیط در تاریخ های مختلف و در فصل های مختلف سال متفاوت می باشد همچنین قیمت پروازها بستگی به نوع ایرلاین دارد که بهتر است برای خرید ایتالیا از بخش جستجوی پروازهای خارجی مبدا و مقصد را انتخاب نمایید تا قیمت پروازها را برای تاریخ مدنظر خود مشاهده نمایید. همچنین امکان خرید بلیط به صورت چارتری مهیا می‌باشد. برای این مسیر پروازی شرکت های هواپیمایی ماهان و ایران ایر فعالیت می‌کنند.

اطلاعات فرودگاه ولکانا

این فرودگاه محلی با نام vulcano airport و کد انحصاری ZIE شناخته می‌شود.