به كجا پـــــرواز می كنید
×
تغییر جستجو ↵

شهری به وسعت یک کشور

شهر گانژو که در جنوب ایالت ژیانژی (Jiangxi) قرار دارد به تنهایی مساحتی به اندازه کشور هلند دارد.!!

جمعیت این شهر بالغ بر ۹ میلیون نفر است که همه‌ی اینها نشان از کلان بودن این شهر دارد.

اقتصاد این شهر بر پایه‌ی شرکت‌ها و کمپانی های بین‌المللی میچرخد. شهر گانژو دارای آب و هوایی معتدل و خنک می‌باشد که میانگین دمای هوای آن در سال به عدد ۲۰ درجه سانتی‌گراد می‌رسد.

روش های سفر از ایران به چین

به دلیل اینکه فرودگاه شهر گانژو محلی است و پرواز بین‌المللی در آن نمیشیند شما ابتدا باید بلیط ارزان یکی از شهر‎‌های : گوانجو – پکن – شانگهای – هنگ کنگ را از سایت و یا با تماس تلفنی رزرو نمایید سپس از این شهر‎‌های گفته شده بلیط هوایی و یا زمینی به مقصد گانژو را دریافت نمایید. همچنین لازم به ذکر است که برای سفر به این کشور مستلزم ( اخذ ویزای چین ) هستید و نگران این مسئله هم نباشید، چرا که کارشناسان ما در آنیل پرواز برای شما این کار را انجام می‌دهند بدون اینکه لازم باشد شما برای مصاحبه به سفارت چین بیایید.

قیمت بلیط چین

در حال حاضر پایین‌ترین نرخ بلیط چین برای شهر پکن می‌باشد و قیمتی تقریبا ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی دارد. نرخ بلیط در تاریخ های مختلف و در فصل های مختلف سال متفاوت می باشد همچنین قیمت پروازها بستگی به نوع ایرلاین دارد که بهتر است برای خرید بلیط چین از بخش جستجوی پروازهای خارجی مبدا و مقصد را انتخاب نمایید تا قیمت پروازها را برای تاریخ مدنظر خود مشاهده نمایید. همچنین امکان خرید بلیط به صورت چارتری مهیا می‌باشد. برای این مسیر پروازی شرکت های هواپیمایی ماهان و CZ چاینا  فعالیت می‌کنند.

اطلاعات فرودگاه گانژو

فرودگاه محلی شهر گانژو Ganzhou Huangjin به این اسم می‌باشد که کد یاتا آن KOW است.

برای دریافت آخرین قیمت‌ها با همکاران ما در تماس باشید