دنیای مد و طراحی

قطعا با شنیدن نام شهر میلان به یاد لباس‌های برند و گران‌قیمت خواهید افتاد.برند‌های مطرح و معتبر مد و فشن در این شهر فعالیت می‌کنند.

باید اعتراف کرد که تغییرات سالانه مد و تعیین مدل‌های روز در این شهر اتفاق می‌افتد.

میلان در شمال ایتالیا واقع شده است که دومین شهر بزرگ و پر جمعیت این کشور بعد از رم به شمار می‌رود.همچنین این شهر دارای مراکز گردشگری از جمله : قلعه اسفورزا ، پورتا نوا ، خانه اپرا اسکالا ، دیوار اسپانیایی‌ها می‌باشند. آب‌و‌هوای میلان خنک و معتدل است که میانگین دمای هوا در این شهر ۱۸ درجه سانتی‌گراد است.

بلیط میلان

نمایی از مجسمه لا اسکالا

راه‌های سفر به میلان

سفربه شهر میلان به دلیل وجود فرودگاه بین‌المللی و پرواز مستقیم از ایران ساده و ارزان است که برای سفر علاوه بر ( اخذ ویزای ایتالیا ) نیاز به خرید پرواز میلان و رزرو هتل دارید. با خیالی آسوده در تمامی مراحل حتی گرفتن ویزا می‌توانید روی آنیل پرواز حساب کنید.

قیمت بلیط میلان ایتالیا

پایینترین نرخ برای پرواز ایتالیا تقریبا ۱۹۰۰۰۰۰ تومان است که البته نرخ بلیط در تاریخ های مختلف و در فصل های مختلف سال متفاوت می باشدهمچنین قیمت پروازها بستگی به نوع ایرلاین دارد که بهتر است برای خرید بلیط ایتالیا از بخش جستجوی پروازهای خارجی مبدا و مقصد را انتخاب نمایید تا قیمت پروازها را برای تاریخ مدنظر خود مشاهده نمایید.امکان خرید بلیط به صورت چارتری مهیا می‌باشد. برای این مسیر پروازی شرکت های هواپیمایی ماهان و ایران ایر فعالیت می‌کنند.

اطلاعات فرورگاه مالپنزا میلان

نام فرودگاه میلان (Malpensa) و کد انحصاری آن MXP است