پروازهای لحظه آخری ایران به دنیزلی در پانزده روز آینده


     
 

ارسال دیدگاه

قیمت پرواز دنیزلی

برای خرید ( بلیط ارزان دنیزلی ) به صورت چارتری می‌توانید با همکاران ما تماس حاصل نمایید تا برای شما بلیط را خریداری کنند

و یا اینکه شخصا می‌توانید به سایت آنیل پرواز مراجعه نمایید و بلیط ترکیه را به صورت آنلاین رزرو کنید.

لازم به ذکر است که بلیط یکطرفه مستلزم شرایط خاصی می‌باشد که برای آن می‌بایست با ما تماس بگیرید.

در حال حاضر نرخ بلیط برای مسیر تهران به دنیزلی به صورت رفت و برگشت حدود ۰  تومان است.

با عضویت در کانال تلگرامی آنیل پرواز امکان آشنایی با نرخ بلیط های لحظه آخری مسیر پروازی داخلی و خارجی از جمله بلیط دنیزلی ( ترکیه ) را خواهید داشت .

در ضمن شما میتوانید در سایت آنیل پرواز بلیط هواپیما را از ترکیه به مسیرهای دیگر مانند :

  • دنیزلی به تهران
  • دنیزلی به شیراز
  • ترکیه به مشهد
  • ترکیه به شیراز
  • ترکیه به بغداد

وغیره رزرو نمایید

آنیل پرواز

مختصر اطلاعات گردشگری دنیزلی

شهر دنیزلی ترکیه را با پارچه های مرغوبش می‌شناسند

که صادرات پارچه از دنیزلی به سایر نقاط دنیا موجب رونق اقتصادی آن شده که همین پیشرفت اقتصادی سبب جذب گردشگر به این شهر شده است.

این شهر که در جنوب غربی ترکیه و بر روی دشت وسیعی و مرتفعی قرار گرفته که چشم انداز زیبایی را برای دنیزلی رقم زده است.

تمامی همکاران ما در آنیل پرواز مفتخرند که می‌توانند وسیله‌ای باشند برای سفری خوب و لذت بخش برای شما عزیزان

چاذبه های توریستی دنیزلی:

چشمه آب گرم – شهر باستانی لاودیکیا – هیرا پلیس – دشت گل های شقایق در فصل بهار – پاموکاله – تئاتر هیراپولیسآفرودیسیاس و …

قیمت پرواز تهران دنیزلی

پروازهای  چارتری از ایران به ترکیه

نرخ پرواز مشهد به دنیزلی

برنامه پروازهای دنیزلی

برای خرید بلیط هواپیما دنیزلی در حال حاضر پرواز از تهران در روزهای پنجشنبه و جمعه به صورت مستقیم انجام میگردد که این پرواز با ایرلاین های ایران ایر و قشم ایر انجام می‌شود.

شما عزیزان میتوانید در سایت آنیل پرواز به راحتی روز و تاریخ و ساعت پرواز، همچنین قیمت بلیط مورد نظر خود را انتخاب کرده و خریدی دلچسب را تجربه کنید.

طول پرواز تهران تا دنیزلی

مدت زمانی را که از تهران تا دنیزلی در هواپیما هستید حدود ۲ ساعت و ۴۰ دقیقه تا ۳ ساعت می‌باشد که البته این مدت ممکن است به دلیل شرایط جوی و مسیر پروازی کمی متفاوت باشد.

قیمت پرواز دنیزلی

نرخ پرواز دنیزلی

بلیط لحظه آخری دنیزلی

بلیط چارتر دنیزلی

نکات مهم برای خرید بلیط هواپیما از تهران به دنیزلی:

جستجو
جهت مشاهده و جستجوی بلیط تهران به دنیزلی از بخش جستجو مبدا از شهرهای ایران و مقصد یکی از شهرهای ترکیه را انتخاب کنید سپس تاریخ سفر انتخاب کنید و روی جستجو کلیک نمایید… لیست پروازها برای شما نمایش داده میشود. در مسیرهایی که پروازهای متفاوت و زیادی وجود دارد لیست پروازها بر اساس ارزانترین نرخ به ترتیب تا گرانترین نمایش داده میشود

خرید بلیط هواپیما
لطفا دقت نمایید شما اطلاعات دقیق هر پرواز که شامل نوع ایرلاین – ساعت حرکت – تعداد صندلی باقیمانده – مدت پرواز- کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده کنید، درضمن از قسمت «جزییات بیشتر » اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و شرایط کنسلی و میزان بار.. مطالعه نمایید.

با زدن دکمه انتخاب وارد مرحله بعد خواهید شد، اطلاعات مسافران شامل نام و نام خانوادگی شماره پاسپورت در مسیرهای خارجی و کد ملی در مسیرهای داخلی و اطلاعات تکمیلی دیگر را وارد نموده و دکمه پرداخت را بزنید .در این مرحله وارد بانک شده و با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری خود میتوانید هزینه را پرداخت نمایید و بلافاصله بعد از پرداخت بلیط برای شما صادر خواهد شد