بلیط اصفهان

لیست و برنامه پروازهای موجود به اصفهان

بلیط تهران به اصفهان
ارزان ترین قیمت: 354,150 تومان
مشاهده پرواز ها
بلیط مشهد به اصفهان
ارزان ترین قیمت: 571,250 تومان
مشاهده پرواز ها
بلیط تبریز به اصفهان
ارزان ترین قیمت: 567,400 تومان
مشاهده پرواز ها
بلیط کیش به اصفهان
ارزان ترین قیمت: 470,430 تومان
مشاهده پرواز ها
بلیط قشم به اصفهان
ارزان ترین قیمت: 1,048,000 تومان
مشاهده پرواز ها
بلیط شیراز به اصفهان
ارزان ترین قیمت: 669,000 تومان
مشاهده پرواز ها
بلیط آبادان به اصفهان
ارزان ترین قیمت: 630,500 تومان
مشاهده پرواز ها
بلیط اهواز به اصفهان
ارزان ترین قیمت: 668,900 تومان
مشاهده پرواز ها
بلیط بندرعباس به اصفهان
ارزان ترین قیمت: 723,250 تومان
مشاهده پرواز ها

لیست و برنامه پروازهای موجود به اصفهان

سفر به اصفهان

یکی از مقاصد پربازدید و توریستی مسافرت های داخلی ، شهر دیدنی اصفهان است که به دلیل بناها و شاهکارهای معماری حیرت انگیزش بسیار مورد توجه گردشگران قرار گرفته و همه ساله افراد زیادی از این شهر دیدن میکنند.

 به شهر تاریخی اصفهان  لقب نصف جهان داده شده است  و به راستی که این لقب را به درستی به این شهر داده اند و بناهایی در این شهر وجود دارند که مشابه آن را در هیچ کجای دیگر ، نمیتوانید پیدا کرد .

شهر اصفهان بعد از شهر های پرجمعیت تهران و مشهد در رتبه سوم پرجمعیت ترین شهر های ایران قرار میگیرد و از نظر جغرافیایی در مرکز ایران جا خوش کرده است. تعداد بیشماری از جاذبه های توریستی شهر اصفهان  به ثبت جهانی یونسکو رسیده اند و از جمله جاذبه های ثبت شده میتوان به میدان نقش جهان اصفهان اشاره کرد .

بهترین زمان سفر به شهراصفهان

شهر اصفهان ، آب و هوایی تقریبا کویری دارد و اختلاف دمای روزها و شب های آن بسیار زیاد میباشد؛ به طوری که میتوان گفت بیشترین دما در تابستان به ۴۰ درجه میرسد و شب های زمستانی نیز گاهی تا ۱۸- را به خود دیده اند .

اما بهترین زمان سفر به این شهر تاریخی و دیدنی در فصل پاییز میباشد اما از نظر قیمتی اندکی باید بیشتر هزینه کنید اما اگر بحث هزینه برایتان مطرح است توصیه میکنیم که حتما در فصل زمستان به شهر اصفهان سر بزنید .

چگونه به شهر اصفهان سفر کنیم؟

راه های زیادی جهت رسیدن به شهر توریستی اصفهان وجود دارد که از بین آن ها میتوان به اتوبوس ، قطار ، خودرو شخصی و هواپیما اشاره کرد که انتخاب هر کدام از آن ها متناسب با علایق و حال و هوای افراد میتواند خاص و منحصر به فرد باشد .

در صورتی که انتخاب شما عزیزان جهت رسیدن به شهر اصفهان استفاده از اتوبوس و قطار است به راحتی میتوانید به سایت های فروش و رزرو بلیط مراجعه کنید و در زمان و تاریخ مفرر و دل به خواه خود ؛ برنامه سفر لذت بخشی را ترتیب دهید . همچنین در صورتی که سفر هوایی را برای رسیدن به این شهر توریستی انتخاب کرده اید به راحتی میتوانید از طریق سایت آنیل پرواز و یا کانال تلگرامی آنیل پرواز اقدام به خرید بلیط نمایید.

از چه شهرهایی میتوان به صورت هوایی به اصفهان سفر کرد ؟؟

در حال حاضر مسیرهای پروازی بسیاری به مفصد اصفهان وجود دارند که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت .

مسیرهای پروازی به مقصد اصفهان عبارتند از :

هر زمان که قصد سفر به شهر توریستی و زیبای اصفهان را داشتید ؛  میتوانید از طریق وب سایت آنیل پرواز اقدام به خرید بلیط با ارزان ترین قیمت نسبت به سایر سامانه های فروش بلیط های هواپیمایی نمایید.

 

روزهای پروازی به مقصد اصفهان:

پروازهای به مفصد اصفهان در اکثر روزهای هفته در حال برگزاری میباشد و شما عزیزان میتوانید به راحتی تاریخ و روز سفر خود را براساس نوع ایرلاین دلخواه خود ، انتخاب کرده و از خرید اینترنتی خود لذت ببرید.

هزینه ی سفر به اصفهان :

براساس نرخ مصوب پروازهای داخلی ، هزینه ی سفر به اصفهان به صورت زیر میباشد:

کمترین نرخ بلیط بیشترین نرخ بلیط
۳۸۰ هزارتومان ۵۰۰ هزارتومان
جدول نرخ قیمت به مقصد اصفهان

لازم  به ذکر است که به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری های  اجتماعی ، امکان تغییر در نرخ قیمت بلیط ها وجود خواهد داشت لذا حتما قبل از خرید خود از قیمت های به روز اطلاع حاصل فرمایید.

چگونه بلیط به مقصد اصفهان را خریداری کنیم؟

در صورتی که قصد دارید برنامه سفری شیرین و لذت بخشی را برای خود و همراهانتان در شهر توریستی اصفهان ترتیب دهید . میتوانید وارد وب سایت آنیل پرواز شده و با مشخص کردن مسیر مبدا و مقصد خود و بر اساس تاریخ و زمان انتخابی خود ، بلیط مورد نظر خود را رزرو و خریداری نمایید .

در صورتی که شما عزیزان مشکل و یا سوالی در زمینه رزرو و یا خرید بلیط داشتید ، میتوانید با مشاوران ما به صورت شبانه روزی در ارتباط باشید .