معرفی هتل روستاولی پالاس تفلیس

 

از مناظر تراس و باغ لذت ببرید و از امکاناتی مانند اینترنت بی سیم رایگان استفاده کنید. از دیگر امکانات این هتل روستاولی پالاس می توان به خدمات دربان و خدمات عروسی اشاره کرد. مهمانان می‌توانند با شاتل منطقه (با هزینه اضافی) به مقصدهای نزدیک سفر کنند.

امکانات ویژه عبارتند از خدمات لیموزین/خودروی شهری، ورود سریع، و خروج سریع. با پرداخت هزینه اضافی، مهمانان می‌توانند از ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت (۲۴ ساعته در دسترس) و خدمات تحویل ایستگاه قطار استفاده کنند.

از یک وعده غذایی در رستوران لذت ببرید یا در آن بمانید و از خدمات ۲۴ ساعته اتاق هتل استفاده کنید. روز خود را با نوشیدنی در بار/سالن به پایان برسانید.

در یکی از ۱۳ اتاق مجهز به تهویه مطبوع که یخچال و مینی بار دارند، خود را در خانه بسازید. دسترسی رایگان به اینترنت بی سیم شما را متصل نگه می دارد و برنامه های دیجیتال برای سرگرمی شما در دسترس است. حمام ها دارای دوش و لوازم بهداشتی رایگان هستند. امکانات رفاهی شامل تلفن، و همچنین گاوصندوق و میزهای سازگار با لپ تاپ است.

با اقامت در هتل روستاولی در تفلیس (تفلیس قدیم)، چند قدم تا خیابان روستاولی و ۳ دقیقه پیاده تا آکادمی ملی علوم گرجستان فاصله خواهید داشت. این هتل ۴ ستاره تا میدان انقلاب رز ۰.۳ مایل (۰.۵ کیلومتر) و تا گالری ملی جورجیا ۰.۷ مایل (۱.۱ کیلومتر) فاصله دارد.