بلیط مشهد شیراز

قیمت پرواز مشهد به شیراز

( بلیط ارزان مشهد به شیراز ) به صورت هم چارتری و هم سیستمی در سایت آنیل پرواز موجود می‌باشد و شما مسافرین محترم می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز بلیط مورد نظر خود را خریداری نمایید .

در حال حاظر نرخ بلیط برای مسیر مشهد شیراز به صورت رفت و برگشت حدود ۴۰۰۰۰۰ هزار تومان است.

در ضمن شما میتوانید در سایت آنیل پرواز بلیط هواپیما را از مشهد به دیگر مسیرها مانند :

  • بلیط لحظه آخری مشهد به شیراز

وغیره رزرو نمایید

کمی درباره‌ی مشهد مقدس

شهر مشهد مقدس که از توابع استان خراسان رضوی است پایتخت مذهبی ایران می‌باشد که هر ساله مسافرین بسیاری از ایران و سایر کشور‌های همسایه برای زیارت بارگاه مقدس امام رضا (ع) به این شهر سفر می‌کنند. علاوه بر اینها شهر مشهد به خاطر زعفران و زرشک نیز شهرت دارد.

قیمت پرواز شیراز مشهد

پروازهای  چارتری از شیراز به مشهد

نرخ پرواز مشهد به تهران

برنامه پروازهای مشهد شیراز

بلیط هواپیما مشهد به شیراز در حال حاضر همه روزه به با ایرلاین هایی نظیر : کاسپین ، آسمان ، سپهران ، ایران ایر و… از ساعت ۹ صبح الی ۹ شب صورت می‌پذیرد.

مسیرهای پروازی از شیراز به:

تهران – مشهد – کیش – اهواز – بندرعباس – اردبیل – یزد – کرمان و…

 

طول پرواز مشهد به شیراز

مدت زمانی را که ازمشهد به شیراز در هواپیما هستید حدود ۱ ساعت و ۵۰ دقیقه می‌باشد که البته این مدت ممکن است به دلیل شرایط جوی و مسیر پروازی کمی متفاوت باشد.

قیمت پرواز مشهد

نرخ پرواز شیراز

مسیر پروازی قیمت بلیط رفت قیمت بلیط برگشت قیمت بلیط رفت و برگشت

نکات مهم برای خرید بلیط هواپیما :

جستجو
جهت مشاهده و جستجوی بلیط مشهد به شیراز از بخش جستجو مبدا از مشهد و مقصد شیراز را انتخاب کنید سپس تاریخ سفر انتخاب کنید و روی جستجو کلیک نمایید… لیست پروازها برای شما نمایش داده میشود. در مسیرهایی که پروازهای متفاوت و زیادی وجود دارد لیست پروازها بر اساس ارزانترین نرخ به ترتیب تا گرانترین نمایش داده میشود.

خرید بلیط هواپیما
لطفا دقت نمایید شما اطلاعات دقیق هر پرواز که شامل نوع ایرلاین – ساعت حرکت – تعداد صندلی باقیمانده – مدت پرواز- کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده کنید، درضمن از قسمت «جزییات بیشتر » اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و شرایط کنسلی و میزان بار.. مطالعه نمایید.

با زدن دکمه انتخاب وارد مرحله بعد خواهید شد، اطلاعات مسافران شامل نام و نام خانوادگی شماره پاسپورت در مسیرهای خارجی و کد ملی در مسیرهای داخلی و اطلاعات تکمیلی دیگر را وارد نموده و دکمه پرداخت را بزنید .در این مرحله وارد بانک شده و با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری خود میتوانید هزینه را پرداخت نمایید و بلافاصله بعد از پرداخت بلیط برای شما صادر خواهد شد ./

بلیط تایلند

بلیط شیراز به زاهدان برای ۱۶ مهر

نرخ پرواز شیراز به زاهدان ۹۷/۷/۱۶ سیستمی در ساعت ۱۴:۴۰ با پرواز آسمان ۲۴۴۰۰۰ تومان می باشد.

بلیط اهواز به شیراز برای ۱۲ مهر

پرواز اهواز به شیراز ۹۷/۷/۱۲ سیستمی با هواپیمایی آسمان ساعت ۱۶:۲۰ به قیمت ۱۹۸۰۰۰ تومان میباشد.

بلیط مشهد به تهران برای ۴ اردیبهشت ۹۶

نرخ پرواز مشهد به تهران برای تاریخ ۹۶/۲/۴ (ویژه مبعث) به شرح زیر می باشد: به صورت چارتری با هواپیمایی ایران ایر تور در ساعت ۰۶:۰۰ به مبلغ ۱۲۰۰۰۰ تئمان […]

بلیط مشهد به نجف ۲۲ فروردین

قیمت پرواز مشهد به نجف برای تاریخ ۹۶/۱/۲۲ (ولادت امام علی) به شرح زیر می باشد: به صورت چارتری با هواپیمایی تابان در ساعت ۰۶:۳۰ به مبلغ ۴۶۱۰۰۰ تومان (چهارصد […]

بلیط مشهد به نجف ۲۱ فروردین ۹۶

نرخ پرواز مشهد به نجف در تاریخ ۹۶/۱/۲۱ به صورت چارتری با هواپیمایی زاگرس در ساعت های ۰۶:۰۰ بخ مبلغ ۴۶۱۰۰۰ تومان (چهارصد و شصت و یک هزار تومان) ، […]