بلیط ارومیه تهران

قیمت بلیط ارومیه تهران

برای ( خرید پرواز ارومیه تهران ) می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز وارد سایت آنیل پرواز بشوید و به صورت آنلاین بلیط هواپیما برای مسیر ارومیه به تهران را رزرو نمایید.

در حال حاظر نرخ بلیط برای مسیر تهران به بانکوک به صورت رفت و برگشت حدود ۶۰۰ هزار تومان میباشد.

در ضمن شما میتوانید در سایت آنیل پرواز بلیط هواپیما را از ارومیه به مسیرهای دیگر نظیر :

  • استانبول
  • تهران
  • مشهد

وغیره رزرو نمایید

قیمت بلیط هواپیما چارتر تهران به ارومیه

قیمت بلیط از ارومیه به تهران برای تاریخ های مختلف متفاوت میباشد

بلیط لحظه آخری ارومیه به تهران

ارزانترین نرخ بلیط ارومیه به تهران را میتوانید در سایت خریداری نمایید

کمی درباره‌ی ارومیه

ارومیه که از توابع استان آذربایجان غربی است جزء شهر‌های مهم و کلان ایران به حساب می‌آید. جالب است که بدانید ارومیه بعد از تهران دومین شهر پرترافیک کشور می‌باشد. از عناوین و افتخارات شهر ارومیه می‌توان به : تاسیس اولین روزنامه محلی ایران ، تاسیس اولین بیمارستان مدرن ایران ، پایتخت والیبال ایران ، پاریس ایران اشاره نمود.

مراکز گردشگری ارومیه :

هفت آسیاب – بازار سنتی ارومیه – خانه جنرال – کلیسای حضرت مریم – موزه تاریخی ارومیه

  • قیمت پرواز ارومیه
  • پروازهای  چارتری ارومیه
  • نرخ پرواز مشهد به ارومیه

برنامه پروازهای ارومیه

برای خرید بلیط هواپیما ارومیه به تهران در حال حاظر پرواز همه روزه با شرکت هواپیمایی آتا در ساعات ۰۷:۰۰ الی ۲۲:۰۰ صورت می‌پذیرد.

طول پرواز ارومیه تا تهران

مدت زمانی را که از ارومیه تا تهران در هواپیما هستید حدود ۱ ساعت می‌باشد که البته این مدت ممکن است به دلیل شرایط جوی و مسیر پروازی کمی متفاوت باشد.

قیمت پرواز ارومیه تهران

نرخ پرواز ارومیه

مسیر پروازی قیمت بلیط رفت قیمت بلیط برگشت قیمت بلیط رفت و برگشت

نکات مهم برای خرید بلیط هواپیما :

جستجو
جهت مشاهده و جستجوی بلیط ارومیه به تهران از بخش جستجو مبدا ارومیه و مقصد تهران را انتخاب کنید سپس تاریخ سفر انتخاب کنید و روی جستجو کلیک نمایید… لیست پروازها برای شما نمایش داده میشود. در مسیرهایی که پروازهای متفاوت و زیادی وجود دارد لیست پروازها بر اساس ارزانترین نرخ به ترتیب تا گرانترین نمایش داده میشود.

خرید بلیط هواپیما
لطفا دقت نمایید شما اطلاعات دقیق هر پرواز که شامل نوع ایرلاین – ساعت حرکت – تعداد صندلی باقیمانده – مدت پرواز- کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده کنید، درضمن از قسمت «جزییات بیشتر » اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و شرایط کنسلی و میزان بار.. مطالعه نمایید.

با زدن دکمه انتخاب وارد مرحله بعد خواهید شد، اطلاعات مسافران شامل نام و نام خانوادگی شماره پاسپورت در مسیرهای خارجی و کد ملی در مسیرهای داخلی و اطلاعات تکمیلی دیگر را وارد نموده و دکمه پرداخت را بزنید .در این مرحله وارد بانک شده و با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری خود میتوانید هزینه را پرداخت نمایید و بلافاصله بعد از پرداخت بلیط برای شما صادر خواهد شد ./

آنیل پرواز

بلیط ارومیه به تهران برای ۹ اردیبهشت ۹۶

قیمت بلیط پروازی ارومیه به تهران برای تارخ ۹۶/۲/۹ به شرح زیر می باشد: به صورت سیستمی با هواپیمایی ایران ایر در ساعت ۲۱:۲۰ به مبلغ ۱۳۵۰۰۰ تومان (یکصد و […]

قیمت بلیط ارومیه به مشهد برای ۳۰ فروردین

نرخ پرواز ارومیه به مشهد برای تاریخ ۹۶/۱/۳۰ به صورت چارتری با هواپیمایی آتا در ساعت ۰۷:۵۰ به مبلغ ۲۷۰۰۰۰ تومان (دویست و هفتاد هزار تومان) می باشد. لذت پرواز […]

بلیط ارومیه به مشهد

قیمت بلیط از ارومیه به مشهد همه روزه – تاریخ رفت ۲۰ دی ماه۹۴ با پرواز آتا ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه ظهر ۲۸۵ هزار تومان – خرید اینترنتی بلیط هواپیما به […]